Gdzie w Gdańsku naprawię laptopa?

Po zakupieniu nowego laptopa nigdy nie zainstalowałem w nim programu antywirusowego. Jakoś zawsze zapominałem, albo nie miałem czasu. Teraz mam za swoje. Okazało się, że wirus uszkodził i wykasował wszystkie dane z mojego laptopa. Przynajmniej taka była diagnoza mojego kuzyna, który uczy się w technikum informatycznym. Polecił mi on udanie się z laptopem do serwisu, gdzie za pomocą specjalnego oprogramowania zapewne uda się odzyskać z niego dane, które zostały utracone.

Znalazłem serwis laptopów w Gdańsku

naprawa laptopów gdańskKuzyn zwrócił mi tylko uwagę, żebym w między czasie nie próbował nic instalować na laptopie ani nadpisywać danych, bo wtedy stare dane zostaną utracone bezpowrotnie. Musiałem tylko znaleźć na terenie Gdańska odpowiedni serwis informatyczny, który zajmie się naprawą mojego laptopa. Poszukiwania rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: naprawa laptopów gdańsk, i zacząłem przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć takie miejsce w samym centrum Gdańska, blisko mojego miejsca zamieszkania. Klienci bardzo rekomendowali ten serwis jako profesjonalny i posiadający duże doświadczenie na rynku. Następnego dnia po pracy udałem się do tego serwisu. Zostawiłem tam mojego laptopa na kilka dni, ponieważ problem okazał się poważniejszy niż wszyscy myśleli. Po tygodniu dostałem wiadomość, że laptop został naprawiony i jest gotowy do obioru. Na miejscu dowiedziałem się, że najpierw trzeba było usunąć wirusa z komputera, żeby móc cokolwiek dalej zrobić. Następnie za pomocą specjalnego oprogramowania do odzyskiwania danych udało się przywrócić poprzedni stan dysku. Wszystkie dane oraz informacje zostały przywrócone. Następnie zainstalowano na moim laptopie program antywirusowy oraz dokonano czyszczenia software. Teraz mój laptop działał jak nowy. Obawiałem się, że za taką dużą skale usług zapłacę dużą cenę.

Na szczęście okazało się, że w tym serwisie mają bardzo niskie, przystępne ceny i nie musiałem zapłacić zbyt wiele. Byłam bardzo zadowolony, że specjaliści tak szybko i sprawie naprawili mojego laptopa. Naprawa okazała się naprawdę kompleksowa, dzięki czemu nie miałem więcej problemów z laptopem. W dodatku naprawa była bardzo szybka i sprawna. Na wszystko dostałem rachunek oraz gwarancje na wykonane usługi.

Scroll to Top