Firma zajmująca się projektowaniem ulotek

Z Pawłem się trzymałem od szkoły średniej. Byliśmy najlepszymi kumplami i nawet poszliśmy na te same studia. Obaj interesowaliśmy się tym samym i nawet zaczęliśmy snuć wspólne plany zawodowe. Ostatecznie zdecydowaliśmy się założyć własną firmę i to był właściwie doskonały pomysł. Radziliśmy sobie świetnie a klienci nam ufali. W ciągu roku udało się wszystko rozwinąć. 

Oferowanie najtańszych ulotek w mieście

ulotki lubinJa specjalizowałem się w projektowaniu stron internetowych a Paweł zajmował się całą resztą. Z czasem zacząłem czuć niedosyt i chciałem czegoś więcej. Wpadłem na pomysł, żeby zacząć projektować ulotki Lubin miał kilka firm, które się tym zajmowały, ale dla mnie to nie był problem. Wiedziałem, że konieczne było wprowadzenie niższych cen i klienci będą korzystać z naszych usług. Na ulotkach tak do końca się nie znałem, ale to mnie nie powstrzymywało. Zresztą na studiach miałem jakieś zajęcia z projektowania ulotek i coś tam w głowie mi utkwiło. Zainwestowałem w program do projektowania ulotek, który kosztował grosze a był profesjonalny. Dzięki temu firma, którą prowadziłem z przyjacielem, oferowała dodatkowe usługi. Poza projektowaniem ulotek, oferowany był również ich druk w kolorze. Miałem doskonałą drukarkę wielofunkcyjną, która idealnie nadawała się do tego typu zadań. Najpierw zaprojektowałem ulotkę naszej firmy i wydrukowałem ją w stu kopiach. Zatrudniłem studenta, który rozdał w mieście wszystkie ulotki. Pierwszy klient pojawił się tego samego dnia. Zainteresowała go niska cena ulotek oraz profesjonalizm. Dostał ulotkę naszej firmy i był zachwycony jakością jej wykonania oraz pomysłowością. Klient ten prowadził swoją firmę od dwunastu lat, ale wprowadził nowe produkty, które chciał wypromować i dlatego potrzebował chwytliwej ulotki. Zaprojektowałem dla niego ulotkę, która go zachwyciła i udało mu się zyskać wielu nowych odbiorców.

Na ulotkach nieźle zarabialiśmy. Świetnym pomysłem okazało się wprowadzenie nowej usługi, która zresztą była najtańsza w całym mieście. Miałem jeszcze plan, żeby wykonywać katalogi z produktami i planowałem nawiązać współpracę z dużymi przedsiębiorstwami. Paweł popierał każdy mój pomysł, bo wiedział, że był on trafny i co najważniejsze, dochodowy dla naszego przedsiębiorstwa.

Inne informacje można znaleźć na www.adninja.pl

Scroll to Top