Etui na MacBook

Jestem wielka fanka wszystkich akcesoriów wyprodukowanych przez Apple. Mam najnowszego iPhone’a, nie wyobrażam sobie, żebym mogła używać inny telefon. Miałam iPada w czasach, kiedy jeszcze było to modne, teraz niestety leży i kurzy się, a ja mam cała muzykę w telefonie. mam również tablet Apple oraz oczywiście najnowszy, jeszcze pachnący świeżością MacBook Pro 13. Oczywiście bardzo dbam o cały mój sprzęt, wydałam w końcu na niego masę kasy.

Torba na MacBook Pro 13

stylowe etui macbook pro 13Od razu, kiedy tylko kupiłam sobie nowy komputer, od razu w komplecie wybrałam do niego odpowiednie etui. Postanowiłam, że kupię etui firmowe, zawsze kupuję wszelkie akcesoria do mojej elektroniki w salonach Apple, jakoś największe mam do nich zaufanie, poza tym bardzo podoba mi się oferowany przez nich design. Fakt, ze kosztują nieco więcej jakoś mnie nie bardzo dotyka, moim zdaniem warto jest zapłacić za markę i doskonałą jakość odrobinę więcej pieniędzy. Tak więc wybrałam sobie bardzo kolorowe i bardzo ładne, stylowe etui MacBook Pro 13 i teraz już mogę wszędzie chodzić z moim komputerem i wyglądem z nim naprawdę świetnie. To etui doskonale się prezentuje, jest bardzo oryginalne i przyciąga uwagę, co bardzo mnie cieszy, bo lubię być w centrum zainteresowania. Zazwyczaj wszelkie torby na komputery są niezbyt ładne, ciężkie i toporne, w nieciekawej kolorystyce, króluje kolor czarny. Moje etui jest od nich całkowicie odmienne, poza tym, ze jest bardzo kolorowe,m jest też niezwykle lekkie, ale doskonale zabezpiecza komputer przed wszystkimi ewentualnymi uszkodzeniami. Bardzo jestem z niego zadowolona i uważam, ze pieniądze, które na moje etui wydałam, wcale nie takie małe, są tego całkowicie warte. Kiedy chodzę z moim MacBookiem zapakowanym w moje przepiękne etui, czuje się jak kompletne zaprzeczenie korpoludka, jak totalna artystka, którą przecież tak naprawdę jestem.

Każdy, kto kupuje nowy komputer, niezależnie od marki, o ile planuje się z nim przemieszczać, powinien kupić dla niego odpowiednią torbę, plecak albo etui, aby zabezpieczyć swój komputer przed wszelkimi urazami. najlepiej jest kupować etui w sklepie firmowym, dzięki temu mamy pewność, ze kupujemy produkt idealnie dostosowany do naszego komputera, że jest to produkt jak najwyższej jakości.