Dobry kaseton reklamowy

Bardzo popularną formą reklamy zewnętrznej wśród przedsiębiorców są tradycyjne kasetony. Jest to rozwiązanie, które można dopasować do zasobności portfela zamawiającego poprzez dobór materiałów, wielkości oraz ilości lic z grafiką. Cenę można również regulować obecnością i jakością zastosowanych systemów oświetlenia. Przy całej prostocie tego rozwiązania należy podkreślić, że jest ono mimo upływu lat ciągle bardzo skuteczne.

Popularne kasetony jednostronne i dwustronne

tanie kasetonyPrzedsiębiorcy dzielą się na tych, którzy widza potrzebę inwestowania w reklamę oraz na właścicieli firm zupełnie nie doceniających jej znaczenia dla funkcjonowania na bardzo agresywnym rynku. Większość właścicieli firm ogranicza się do minimum o charakterze informacyjnym w postaci popularnych kasetonów. Mimo możliwości szerokiego wyboru najczęściej firmy inwestują w tanie kasetony wykonywane z aluminium i lic z tworzyw sztucznych. To że jest to najtańsza propozycja na rynku nie oznacza, że kaseton nie jest konstrukcją odporna i estetyczną. Aluminiowe ramy kasetonu oraz lica wykonywane z plexi lub poliwęglanu kanalikowego to materiały bardzo odporne na działanie szkodliwych i zmiennych warunków atmosferycznych. Poprawnie skonstruowany kaseton w tej wersji może służyć przez długie lata. Kasetony produkowane w tej technologii występują jako jednostronne i dwustronne. W przypadku kasetonów jednostronnych mogą one osiągać większe rozmiary gdyż są montowane płasko do elewacji i nie grozi im zerwanie przez podmuchy wiatru. Kaseton dwustronny jest mniejszy, posiada dwa lica ze treścią reklamową i jest przytwierdzany prostopadle do muru za pomocą wsporników. Nadaje się świetnie do montażu między słupami. Kaseton reklamowy można podrasować umieszczając w jego wnętrzu systemy oświetleniowe umożliwiające spełnianie swojej funkcji również po zapadnięciu zmroku. Najlepszym rodzajem oświetlenia są energooszczędne diody ledowe dajace bardzo równomierne podświetlenie lica kasetonu.

Tradycyjne kasetony reklamowe doczekały się bardzo godnego następcy w postaci banerów wykonywanych z dibondu, materiału kompozytowego o szczególnie atrakcyjnym wyglądzie i wyjątkowej odporności na różnorodne czynniki zewnętrzne. Dla lepszego poznania pełnej oferty i walorów kasetonów reklamowych należy odwiedzić strony internetowe licznych producentów.    

Scroll to Top