Dobór drukarki do kancelarii

Wraz ze zmianą przepisów, od połowy 2021 roku prawnicy obowiązkowo muszą mieć kasy fiskalne online. Bardziej zapobiegliwe osoby mogą już teraz dokładniej zastanowić się nad wyborem odpowiedniego urządzenia, które będą optymalnym rozwiązaniem dla osób pracujących w kancelarii. Jakimi kryteriami należy się kierować?

Dobra drukarka fiskalna do kancelarii

drukarki fiskalne online do kancelariiWraz z przepisami, które weszły w życie kilka lat temu, prawnicy zostali zobowiązani do rejestrowania sprzedaży na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej oraz rolników ryczałtowych, niezależnie od wysokości obrotu rocznego. W 2021 roku zostaną oni zobowiązani do stosowania kas fiskalnych online. Warto dodatkowo zadbać o dobór odpowiedniej drukarki. Korzystnym rozwiązaniem są drukarki fiskalne online do kancelarii. Poszukując urządzenia optymalnego dla prawnika, warto zastanowić się nad indywidualnymi potrzebami działalności. W przypadku większej kancelarii zatrudniającej kilku prawników, w której wykorzystuje się odpowiednie oprogramowanie, warto sięgnąć po drukarki online. Do wyboru są zarówno zaawansowane modele stacjonarne, jak i niewielkie urządzenia mobilne, które idealnie można zmieścić w szufladzie albo w teczce. W przypadku małych kancelarii sprawdzają się małe kasy online albo kasy mobilne. Możliwe jest ich transportowane dzięki wytrzymałemu akumulatorowi. Ciekawym rozwiązaniem są również fiskalne terminale płatnicze, które pełnią funkcję zarówno kasy online, drukarki online oraz terminala automatycznego. Pracują one zarówno w trybie kasowym, jak i przy pomocy oprogramowania w trybie drukarkowym. Tak samo jak mobilna kasa online, taki fiskalny terminal płatniczy wyróżnia się również niewielkimi gabarytami, ale również wytrzymałym akumulatorem. Z tego powodu jest to również chętnie wybierane rozwiązanie.

Podsumowując, wybór odpowiedniej kasy fiskalnej online oraz drukarki online do kancelarii prawniczej powinien być dokładnie przemyślaną decyzją. W przypadku, kiedy nie mamy czasu na analizowanie poszczególnych zalet czy wad różnych rozwiązań, pomocne może okazać się skorzystanie z pomocy doradcy klienta, jak również serwisanta. Specjalista z tego zakresu pozwoli na dobranie optymalnego rozwiązania, które będzie dostosowane do indywidualnych potrzeb danej kancelarii.

Scroll to Top