DJ na weselu

W związku z tym, że rozpoczęliśmy z narzeczonym przygotowania do ślubu, musieliśmy zastanowić się czy wybrać DJ-a czy też zespół. W sumie trochę czasu poświęciliśmy na ten temat, ale z pewnością trwałoby to znacznie dłużej, gdyby nie to, że byliśmy na weselach, gdzie grał zarówno zespół jak i DJ.

Wesele prowadzone przez DJ-a 

dj na wesele warszawaZ racji tego, że bardzo zależało nam na tym, aby na weselu był urozmaicony repertuar, idealnym rozwiązaniem wydawał się być właśnie dj na wesele Warszawa posiada ogromną ilość ofert w tej branży. Zakres cen zaczynał się od tysiąca złotych w górę. Warto dodać, że cena jest uzależniona przede wszystkim od tego jak bardzo popularny jest DJ oraz jego doświadczenia w branży muzycznej, która nieustannie się rozrasta. DJ na wesele według nas ma wiele zalet. Jedną z nich jest taka, że mimo wszystko cena jest znacznie niższa niż w przypadku kilkuosobowego zespołu. Chociaż nie każdego przekonuje ten temat, ponieważ trzeba odejść od tradycji, a nie każdy się na to decyduje. My jednak lubimy iść na nowościami, coś, co nas wyróżni. Dodatkowo rozważamy opcję zabawne pierwszego tańca, dzięki czemu DJ jest nam w stanie pomóc, chociażby przy remiksie piosenek. W końcu my nie jesteśmy specjalistami. Kolejny atutem jest to, że przerwy trwają znacznie krócej niż w przypadku zespołu kilkuosobowego i co więcej DJ w trakcie swoich przerw nadal gra muzykę. Ważne jest także to, że dzięki temu, iż odtwarza piosenki z płyt, nie zepsuje naszej ulubionej piosenki niewłaściwą intonacją, a co więcej będzie w stanie spełnić każde życzenie naszych gości w kwestii repertuaru. Wiadomo jak to jest w przypadku zespołu, nie wszystko jest w stanie zaśpiewać. Dodatkowo nie trzeba się zastanawiać nad tym czy zostanie zaśpiewana czysto bez jakichkolwiek fałszów. Nie oszukujmy się, jest to bardzo ważne przy wyborze kogoś, kto śpiewa na żywo. Na sam koniec dodam, że warto przeczytać opinie o interesującym nas DJ-u. 

Jako iż lubię zmiany, nie stanowiło dla mnie problem pod względem takim, że odejdę od tradycji. W sumie to widziałam więcej plusów niż minusów, a co więcej bardzo zależało mi na rożnym repertuarze, więc idealnym rozwiązaniem w tym przypadku było wybranie DJ na wesele. Jak się rozejrzałam w kwestii cen, jeśli chodzi o zespoły, to stwierdziłam, że to także skłania mnie ku wyborze DJ-a.