Czapki New Era – moda prosto z USA

Na rynku mamy wiele firm zajmujących się produkcją i dystrybucją czapek z daszkiem, full capów, czy snapbacków. Zarówno rodzimych, jak i zagranicznych. Te zza Oceanu to nic innego jak sportowe klasyki, które są przedmiotem pożądania młodego pokolenia.

Produkty New Ery to styl zza Oceanu

Któż z nas nie ubiera w lecie czapki z daszkiem?new era Dla niektórych jest to tylko dodatek do ubrania casualowego, dla niektórych obowiązkowy, codzienny outfit. Czapki firmy new era, to marka jaką każdy z nas spotkał w swoim życiu. Czapki z daszkiem z popularnym znakiem NY, zobaczymy w teledyskach wykonawców z USA, a coraz częściej w naszych, polskich produkcjach. New Era to jednak też full capy i snapbacki, które zyskują coraz większą popularność na rodzimym rynku. Kultowa marka ma wielu ambasadorów wśród znanych osobistości świata sportu, czy gwiazd Hollywood, że wymienię tu tylko takie postaci jak Spike Lee, Jay – Z, czy Fred Durst. Jednak marka nie poprzestaje na współpracy ze znanymi lubianymi – każdy fan marki dostaje możliwość zaprojektowania własnego napisu czy logo, które firma naniesie na swój produkt. Najpopularniejsze modele czapek to: 59FIFTY – z szerokim daszkiem i sześciopanelową koroną, 9FORTY Adjustable – czapka z możliwością regulacji obwodu głowy, czy jeden z najpopularniejszych modeli, czyli 39THIRTY – czapka z zakrzywionym daszkiem. Firma New Era jednak się ogranicza i ciągle pozyskuje nowe rzesze fanów, miedzy innymi dzięki doskonałej, stylowej, linii czapek zimowych.

Każdy koneser stylu, miejskiej mody i powiązanej z nimi wygody, zapewne ma, lub chciałby mieć w swojej garderobie czapki New Ery. To marka o globalnym zasięgu, której pozycja na rynku jest niekwestionowana od prawie trzech dekad, ciągle dbającą o poszerzanie swojej oferty, o nowe segmenty.

Scroll to Top