Automatyczne szlabany parkingowe

 

Wszystkie miejsca parkingowe na prywatnych terenach muszą być zabezpieczone. Ten problem doskonale znają zwłaszcza mieszkańcy dużych aglomeracji. W dzisiejszych czasach administratorzy obiektów bardzo chętnie korzystają z innowacyjnych rozwiązań. Zabezpieczenie miejsc postojowych jest po prostu konieczne. W podziemnych parkingach montuje się również nowoczesne systemy poboru opłat.

Szlaban powiązany z czasomierzem

SzlabanyKierowcy poruszający się po naszych miastach doskonale wiedzą, że za parkowanie trzeba po prostu płacić. Zwłaszcza w centrum opłaty mogą być po prostu kosmiczne. Mimo dużych udogodnień bardzo ciężko jest znaleźć miejsce postojowe zwłaszcza w godzinach szczytu. Wszyscy doskonale wiemy, że galerie handlowe bardzo dbają o swoich klientów. Niemniej jednak muszą bronić się przed nieuczciwymi ludźmi. Na parkingach montuje się obecnie szlabany z nowoczesnymi systemami mierzenia czasu postoju. Takie właśnie rozwiązania sprawdzają się już od kilkunastu lat. Klienci mają określony czas na zrobienie zakupów. W większości przypadków mają na to nie więcej niż dwie godziny. Po upływie tego czasu naliczana jest opłata. Innowacyjne zabezpieczenia parkingowe świetnie sprawdzają się nie tylko na terenach galerii handlowych. Takie rozwiązania stosowane są również na nowoczesnych i prestiżowych osiedlach mieszkaniowych. Osoby upoważnione mogą samodzielnie wjechać na teren za pomocą pilota.

W przypadku zabezpieczeń parkingowych nie bez znaczenia są wymiary. Poszczególne bramy różnią się przecież między sobą. Wjazd musi być odpowiednio zabezpieczony. Nikt nieupoważniony nie może wjechać na teren obiektu. Monitorować nieuczciwych kierowców pomaga nowoczesny system telewizji przemysłowej. Dzisiejsze urządzenia elektroniczne pomagają zabezpieczać parkingi.

 

Scroll to Top